Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Bakke, Donator
jag vet inte redigt, men är denna texten sämre än den förra?
Hess
Basshunter är ungefär lika snygg som låten är bra...
Haukan, Donator
Varfør........ varfør finns denna lænken med?
Roger, Admin, EgenTitel100kr
#4: För att ni ska snacka skit om han förstås?
shuggee
han sär ju inte too han sär tu....
mattin, Donator
påminner oss om daddy dj och hans dota-låt ?
jojo90
basshunter är min kille <3
Snorbuse, Vip
mattin: På tal om Daddy, såg din farsa igår när jag satt och mös för mig själv. "Titta han gapar, men tänderna skrapar i 3" och "Dude where is his g-spot" ganska okej handling men din far är inte så välutrustad, tyckte dock att det va lite dålig inlevelse i cumshot scenerna.
Du kan väl hälsa att han ej ska kisa så med ögonen.
Bakke, Donator
#10, Din mamma, hans pappa, vem fan bryr sig?
maxim
haha så jävla omogna alltid <3
mattin, Donator
#10 vad har jag gjort dig.
Hess
#13 måste man ha gjort något?
fkx^
Vad heter bruden som är med och vad heter porrfilms klippet hon var med i? Var ju faktiskt ganska bra? "Do you like to suck dick?" "I fucking love to suck cock!"
Sockpuppet, Vip
Mattin (#13): Du har inte gjort honom något, han kom väl bara på att han såg din farsa i bögporrfilmer, det gör man kanska ofta faktiskt, han är ju lite av en stjärna.
HEROINE, Donator
Aylar Lie, norska (rätt säker)
Roger, Admin, EgenTitel100kr
fkx^: Jepp, det är Aylar Lie.
Sockpuppet: <3
N3cr0, Donator
Snorbuse och Sockpuppet det är skönt att ni kan kolla på bögporr för att ni är säkra på er sexuella läggning men nu har ni fått det om bakfoten de där om Mattins farsa.
Ni förstår Mattins kommer ursprungligen ifrån Irak, där hans mor (nån random irakish wh0r3) blev påsatt av Mattins far under en övertagning av en by där det fanns jätte mycket godis. Hursom ville Mattins far inte veta av Mattin så fadern sålde Mattin till än judisk gumma, där han bor än idag vid 25 års ålder.
Tack och hej bögjävlar
N3cr0, Donator
PS stavning är ingen nödvändighet på internet.
Snorbuse, Vip
N3cr0: Män gör saker tillsammans.
egerborn90, Donator
#2 Ja, men också "Vi sitter här i Venten"
Fan vad jag hatar basshunter :P hans låtar blir verkligen bara sämre o sämre xD
Sockpuppet, Vip
N3cr0 (#21): Sur för att vi inte säger att du också är bra i bögporrfilmer? Och vi tittar på bögporr för att vi gillar det, vi blir inte upphetsade men man ser det lite som en hobby, man behöver inte tycka om att slåss bara för att man tittar på UFC.
N3cr0, Donator
Har aldrig medverkat i en bögporrfilm (om du nu inte har våldtaggit mig när jag låg däckad och filmat skiten). Och du sitter bara här och ljuger, du gillar det OCH blir upphetsad, bögjävel, prideparaden avgar från kungsan imorgon, först på plats lr?
Larsa
fest som vanligt här =(
Sockpuppet, Vip
N3cr0: Det var inte bara jag som våldtog dig, men vi filmade inte det. Jag blir inte upphetsad av att se män tillsammans med män.. så länge det inte finns tikar med i bilden.. jag älskar beastiality filmer.
Masken, Vip, Donator
Egerborn90, det finns en riktigt skön låt faktiskt, den heter "En Porrig Sommar" :) Tkr jag iaf ;)
Sockpuppet föd mina barn <3
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|