Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
ML, Donator
Varför göra reklam för den där pajasen?
sn00pen, Donator
#1 ML: för han är den enda Rapparen i hela världen som rappar om ngt vettigt och inte är som alla andra pajaser som rappar om horor , pengar och hur mke dom får ligga
hajpztah, Donator
#2 sn00pen: Du är ju hjärndöd om du tror att Eminem är den enda rapparen i världen som rapparen i världen som är duglig.
olala, Donator
#3 hajpztah: Han kanske inte är den enda som gör det, men han är den enda rapparen som jag lyssnar på iaf..
Zwagger, Donator
Grym skiva de gör reklam för!
hEXXA, Donator
#2 sn00pen: Du har väl inte lyssnat på mycket om du tror så. Gå hem och lägg dig. Gå hem och lägg er allihopa!
sn00pen, Donator
#3 hajpztah: Ja sa inget om att andra inte var dugliga eller inte. Ja skrev att han är den som rappar om ngt vettigt.
ML, Donator
#7 sn00pen: "för han är den enda Rapparen i hela världen som rappar om ngt vettigt " ENDA går att läsa mitt i texten. Gör om gör rätt. Pajas.
Daavid1, Donator
Smart att tvätta med trycktvätt istället för någon skitig färg! :)
Alla som håller på med graffiti borde använda detta ^^
Dopecow, Donator
#2 Hopsin, nuff said.
LilleFresh, Donator
Detta blev ju fan snyggare än det andra vanliga kladdet med flaska!
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|