Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
loudel, Donator
Alexandra Bring på alla ju.
Smörbyttan, Donator
"Tjejer"
Det är Alexandra Bring & Victoria Törnegren (Hennes syrra)
Cooljanne, Donator
Sen så är ju yogabyxor mycket som smink, det som döljer sig där under är inte alltid likadant som det yttre. men dom här tjejerna verkar ju rätt bra tränade
kleety, Donator
#3 Cooljanne: Haha så sant som det var sagt.
brutefish, Donator
så länge brudar håller på så här kommer jag aldrig att ta dom på allvar. de gör "business" av de har en stjärt i ett par åtsittande byxor. fine, då är jag helt lugn med att nervärdera er och betrakta er som ytliga våp.
jag menar, är detta nivån man väljer att "prestera" på så får man ju ta div. konsekvenser.
Reginald, Donator
#5 brutefish: Sann skit!
Det är fan pinsamt att man kan leva på en jvla träningsblogg... i Alexandras fall säljer hon bara sin stjärt för att sexuellt frustrerade män ska ha nått gött å titta på ; )
Vassilakis, Donator
#6 Reginald: Om du hade varit väldigt vältränad och hade kunnat leva på att lägga ut ett par bilder om dagen med någon liten text istället för att arbeta 8-10 timmar varje dag. Vad hade du valt?
Spectral-v2, Donator
#7 Vassilakis: Du måste väl ändå hålla med om att denna trend är sjukt fånig? var fjärde person på min ansiktsbok har "hittat sig själv" igenom träning och diskuterar kostråd och detox varianter oavbrutet.
Trean, Donator
#8 Spectral-v2: + miljoner på den
brutefish, Donator
#7 Vassilakis: för min del, nej. det skulle vara under min värdighet att framstå som seriös när det enda jag gör var att visa upp min röv. VISST, hade jag varit tvingad så hade jag väl gjort det, men samtidigt fått acceptera att folk tycker jag är ett tard.
själva problemet är att dessa tjejer ofta samtidigt som de gör detta kräver "respekt" och vill behandlade som en intellektuell. sorry, men det räcker inte.
eftersom jag själv är företagare och driver en verksamhet så känns det, för mig, som något mycket mera konkret och äkta, dessutom absolut mer bestående, mitt företag kommer finnas om 20 år, röven å andra sidan har redan börjat hänga och säkerligen fått botox.
Slynaa, Donator
Dragremmar på 40 kg mark. xDDDDDDDDDD
larsolof89, Donator
#10 brutefish: är du inte fått något på väääääääääääldigt länge? eller börjar du fundera på att bli bög :D ? du är pinsam
FluXeN385, Donator
#11 Slynaa: haha såg det med, tunga grejer.
OnT: Mycket ben lite armar, tyvärr så många tjejer tränar nu för tiden och inte tänker så mycket på överkroppen.
Onachbinyo, Donator
#12 larsolof89: "du är pinsam" Intressant att du säger så med tanke på den meningen.
brutefish, Donator
#12 larsolof89: argumentation verkar inte vara din starka sida, inte på något sätt. så vi lämnar det där så du slipper göra bort dig.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|