Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Cooljanne, Donator
Hatade man inte voldemort?
Niclasbdb, Donator
#1 Cooljanne: Dude, he didnt even have a nose...
dolohov, Donator
#1 Cooljanne: hur kunde man hata honom? man hatade ju för fan harry som vägrade inse att den mörka sidan är bättre
Inlägget är borttaget
eluuwz, Donator
Vilken film är bilden längst upp i vänster från?
perssonlovesblood, Donator
#1 Cooljanne: Nja det beror på hur man väljer att se det. Voldermorts historia innan han gick över till den mörka sidan är rätt tragisk. Det tar en lång tid in i historien innan man kan få sympati för honom så då kanske ens ogillande redan är så djupt rotat. Men men.
Lootvig, Donator
#5 eluuwz: Det är Moriarty från Sherlock, jävla geni är han. the master från Doctor who till vänster om han är jävligt go han med!
Virremarre, Donator
#7 Lootvig: Sherlock är en riktigt jävla bra serie! Läste att den fjärde säsongen har sin premiär på juldagen, can't wait!
alexs, Donator
hahaha hatar han.
aktrolbas, Donator
Som George R R R R R R R Martin själv sa, så gör han ju ett strålande jobb när det visar sig att alla hatar honom.
Solid91, Donator
En kompis till mig älskar Joffrey... Just för att han är så ond på alla sätt.
Jag hatar han, så jävla mycket! Och längtar till April och hoppas jag får se antingen en drake slita huvudet av han eller att Arya Stark dödar han :3
watterwalker, Donator
Gillar honom verkligen mycket av den anledningen till att han förgyller serien extremt mycket :)
lofqren, Donator
Han skulle väl sluta som skådespelare eller iaf i GoT pga allt hat han har fått emot sig.
wshcap, Donator
synd att folk ska dumma sig mot honom privat också
Smackarn, Donator
#12 Solid91: Kommer ej hända :)
JohanSten, SmutsigJudeEnligtOjaw
#14 lofqren: Vad jag läst så vill han helst vara skådespelare på scen, inte i TV. Han uppskattar sin roll i GoT starkt men funderar på att inte ta några fler TV-roller utöver det eftersom han vill satsa på teatern. Som skådespelare tror jag inte att han får skit på sig, han är ju fruktansvärt bra i sin roll. Det är karaktären folk hatar.
Brunfis, Donator
#14 lofqren: Stämmer. Läste också det någonstans. Tycker dock han ska återuppta skådespeleriet efter kanske 10års uppehåll. Typ som DiCaprio efter Titanic, så blir det lättare att tänka sig han i enbart den rollen han hade då.
ORANGEtm, Donator
Hatar joffrey mest för han dissa sansa sjukt snygg hon alltså! Hon är ju 18 nu så ;)
bobbo202, Donator
#19 ORANGEtm: Nej du, du får hålla snabeln i byxorna i ca 3 veckor till.
Den 21:a feb blir hon 18
skaalmann, Donator
#18 Brunfis: vad snackar du om? DiCaprio gjorde en ny film redan året därpå efter Titanic
Brunfis, Donator
#21 skaalmann: Mitt fel. Jag tyckte han lade så lågt efter Titanic, men det är bara en massa filmer jag inte sett.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|