Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
QuazeR, Donator
Det var nog den tråkigaste rösten någonsin.
bobbo202, Donator
Fixar inte hans brytning alltså.
Applooza, Donator
Intressant med referenserna.
Chill3zor, Donator
#3 Applooza: Haha ja det är sjukt mycket referenser, fanns en reddit tråd som listade alla förut, det är ganska häftigt ändå
dremdrem, Donator
"Rösten" måste ju vara finsk? Om det är en svensk som pratar skäms jag.
Spectral-v2, Donator
#5 dremdrem: Den är svensk så vi kan börja skämmas nu
zusen, Donator
Hans brytning dödar alla hjärnceller !
Una, Donator
#5 dremdrem: #6 Spectral-v2: Jag tänkte svensk direkt.
zusen, Donator
#5 dremdrem: Finsk ? Man hör ju direkt att det är en svensk brytning.
PollyMcStacy, Donator
Jobbig brytning men inte lika jobbig som "Can a tak a order prease"
Reginald, Donator
Intressant. Och ni som klagar på hans brytning kan ju bara lägga ner, så jvla störande är den inte.
Titta på Morgan och Ola-konny från Ullared, det är smärtsamt.
borque, Donator
Saken är den att alla länder har sin egna brytning på engelska. Ja, våran engelska med svensk brytning låter för djävligt, men se på t.ex. östasiatiska länder där bokstaven R blir L. Flied lice with chicken? Tycker vi kan vara gött stolta över våran brytning istället för att klaga på den. :)
intel, Donator
#12 borque: lyssnar hellre på flied lice, än på en svensk brytning.
kickthelord, Donator
Den där killen är så sjukt äcklig att lyssna på, usch fyyyfaaan
gittan, Donator
#12 borque: Fast sådär talar ingen annan svensk engelska som jag har hört iaf. Han låter som en robot. Själv tycker jag inte det var speciellt jobbigt att lyssna på, men återigen, är van vid många engelska dialekter efter wow-dagarna.
Mr_EmCom, Donator
#11 Reginald: helt rätt
Spectral-v2, Donator
#11 Reginald: Skulle tippa på att det är du som gör rösten och sitter och försvarar dig själv nu från alla påhopp,skämt åsido så tycker jag att han borde försöka dölja brytningen lite iallafall.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|